VESELKA

Osobní schůzka v Brně (Opavě), 12 hodin svatebního focení, doprava po ČR zdarma, +/- 400 odevzdaných (upravených) fotografií, barevné/černobílé fotografie, 3 polaroidové fotoaparáty Instax Mini k zapůjčení pro svatebčany (+30 ks okamžitých fotografií), online galerie, dřevěný USB disk s fotkami, dřevěná krabička na fotky, 10 vytisknutých fotek 15 x 15 cm, digitální archivace fotografií.

15 000 Kč


Záloha 3 000 Kč pro závaznou rezervaci, každá další hodina + 1 000 Kč, smlouva, 1 kazeta Mini (10 okamžitých fotografií) navíc = 250 Kč, 1 kazeta Wide (10 okamžitých fotografií) navíc = 300 Kč, dřevěný USB disk navíc + 250 Kč, vytvoření a tisk fotoknihy na matném fotopapíru (21 x 21 cm, 34 stran) + 2 500 Kč.

2019

OBSAZENÉ TERMÍNY PRO ROK 2019
27. 4. | 18. 5. | 25. 5. | 1. 6. | 8. 6. | 27. 7. | 30. 8.

Pár tipů

Každá svatba je jedinečná a je jen na vás, zda fotky budou romantické, veselé, praštěné, strojené, výstřední, sexy…:) Je to váš příběh… Většinou fotím přirozené, spontánní, nenucené fotky, například formou procházky někde v přírodě. Naplánujte si „portrétní“ focení předem tak, ať není časově moc náročné… Přece nechcete strávit většinu času s fotografem, namísto s vašimi hosty;)

Ze zkušenosti mohu doporučit pár maličkostí, které učiní vaši svatbu, a tím i výsledné fotky, lepší.

Přípravy

Naplánujte si svatební přípravy v příjemném, prosvětleném prostředí. Buďte psychicky dobře naladění a fyzicky odpočatí. Není nad do růžova vyspanou něvěstu. V den svatby je znát, zda vstanete v šest nebo až v osm ráno.

Pohodlné šaty

Šaty by vás v den svatby neměly nijak omezovat. Máte-li dlouhé šaty, nebojte se pohodlné obuvi. Budete-li v šatech celí nesví a budete se o ně bát, aby se neumazaly, pak si svůj den vůbec neužijete.

Plánujte chytře

Pakliže plánujete mít ranní přípravy, samotný obřad, hostinu a následné focení na různých, od sebe vzdálených místech, pak vězte, že každý přejezd autem je únavný a náročný na koordinaci.

Dobré světlo je základ

Raději naplánujte 15 minut při západu slunce, než hodinu při ostrém poledním slunci. Mezi 12:00 až 15:00 dělá slunce výrazné stíny.

Večerní osvětlení

Fotím v přirozeném světle, proto, pokud bude na parketu tma, očekávejte zrnité fotky. Při plánování večerní párty proberte s DJ-em možnosti dostatečného osvětlení.

Rekvizity nepotřebujete, buďte sami (se) sebou:)

Ať už se rozhodnete pro cokoliv, pořád to bude vaše neopakovatelná svatba a velice rád ji zdokumentuji. Do průběhu samotného svatebního dne nezasahuji. Berte vše jen jako doporučení;)