Veronika&Petr

Dolní Benešov | Kontakt

U Jirky jsme vsázeli na jistotu a nezklamal. Fotí pro radost, což je ze všech fotek patrné. Není to jen skvělý fotograf, ale také velice milý a empatický človíček, který nás do ničeho netlačil. Dokázal zachytit i ty nejmenší detaily, díky kterým náš den D budeme mít dlouho v paměti. Jirko, děkujeme ︎:-) V+P

Vlasta&Luboš

Kroměříž | Kontakt

Pro zachycení našeho svatebního dne jsme si bez váhání vybrali Jirku. Focení s ním je radost a oddych, nikam nás netlačil, velmi jsme se v průběhu fotografování nasmáli – zkrátka – užili jsme si to se vším všudy. Jirka je profesionál každým coulem, a pokud si jej zvolíte stejně jako my, zaručuji vám, že nebudete litovat.

Pavlína&Václav

Dolní Benešov | Kontakt

Fotograf Jiří nám vytvořil nádherné fotografie, které nám pomohou uchovat náš svatební den stále barevný. Ve svatební den nás sice probudil déšť, ale jak se ukázalo, pršelo štěstí a náš svatební den byl o to jediněčnější a nezapomenutelný. Všichni naši svatebčané na Jirku dodnes vzpomínají jen v dobrém, vyzdvihují jeho pohotovost a schopnost být v pravý čas na pravém místě. Jsme totiž pár, který si příliš nepotrpí na naaranžované portréty, spíše preferujeme spontánní zachycení jedinečnosti okamžiku. Velmi příjemným překvapením pak byla první ochutnávka fotografií hned druhý den ráno, kterými jsme se mohli pochlubit rodině a přátelům nejen na facebooku.

Pavla&Lukáš

Háj ve Slezsku – Lhota, Mlýn U vodníka Slámy | Kontakt

Jirka je velmi sympatický a veselý člověk se skvělými nápady. Focení v průběhu celého dne bylo nenápadné, přesto zachytil mnoho krásných okamžiků a vše, co jsme si přáli a na čem jsme se domluvili. Hlavní odpolední focení byla velká zábava. Zpracované fotky byly nad naše očekávání.

Alžběta&Lukáš

Háj ve Slezsku – Lhota, Mlýn U vodníka Slámy | Kontakt

Jsme moc rádi, že jsme si vybrali pro zachycení našeho dne právě Jirku. Máme mnoho fotek a každá je krásná. Byli jsme nadšeni, když jsme fotky obdrželi. Během celého dne byl velmi příjemný, milý a měl s námi trpělivost. Vřele doporučujeme.

Lenka&Mirek

Bolatice | Hradec nad Moravicí | Kontakt

S Jirkou jsme dopředu vybrali lokalitu a hodinu. Zbytek v den D byl zcela přirozený a naprosto spontánní. Celou dobu byla atmosféra uvolněná a velice příjemná. Velice doporučujeme.